Franjevački samostan i Župni ured sv. Ante Padovanskoga Humac


UREDOVANJE
Svaki radni dan od 8-12 i 16-18
Nedjeljom iza misa


KRŠTENJE
Prijava u uredovno vrijeme
Krštenja su u crkvi na Humcu svake nedjelje u 11 sati.
Prigodom  najave  krštenja  donesite  kopiju rodnog lista djeteta u Župni ured. 


VJENČANJE
Obvezatan je tečaj priprave za brak. Prijava u župnom uredu mjesec dana prije vjenčanja


BOLESNICI
Bolesnicima na vrijeme omogućite posjet svećenika

 

SPROVODI
Molimo vas da sprovod vašeg pokojnika najprije dogovorite sa Župnim uredom i smrtovnicu dostavite u Župni ured.

Počinju susreti mladih

molitva rukeU našoj župi počinju susreti mladih pod geslom "Upoznaj, živi i širi svoju vjeru". Prilika je to da mladi naše župe još više upoznaju svoju vjeru, da je žive i svjedoče u svijetu u kojem se nalaze. Mladi će kroz katehezu i druženje razgovarati o temama vjere, kao i aktualnim temama. Prvi susret održat će se u srijedu, 7. studenog u dvorani našeg samostana, s početkom u 20 sati. Pozivamo sve srednjoškolce, studente, radničku mladež, kao i mlade bračne parove koji žele nešto više saznati i naučiti da nam se pridruže. Očekujemo vas!